Maria
  • Facebook
  • Twitter

- videograaf, fotograaf - 

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me.

 

Kust sai alguse minu teekond pulmavideograafiasse?

Kuigi lapsepõlvest saati mulle meeldis vaadata romantilisi komöödiaid, kus kõik keerles ümber ilusa tunde nimega armastus, kulus mul üsna palju aega, et näha pulmavideograafias ligitõmbavat  eneseväljendusviisi. Pulmade filmimises nägin aga rohkem mainstreami ja hoidsin teadlikult ennast pulmavideote tegemisest eemal.

 

Kõik muutus drastiliselt kui sõbranna palus tema pulmapäeva jäädvustada ja ma lihtsalt ei suutnud talle ei öelda. Rentisin nii palju tehnikat nagu rentida oskasin, kutsusin teise sõbranna abiliseks ja läksime filmima. Saime väga palju ilusaid kaadreid, mis mind tohutult inspireerisid ja sellest hetkest (aasta 2016) pole möödunud ühtegi suve kui ma pulmade filmimisest oleksin eemal olnud. 

Pulmavideo loomine on mahukas protsess. Kui suurema osa pulmategijate jaoks lõppeb töö pulmapäeva lõpus, siis videograafi ja fotograafi töö peale pulma alles algab. Töötlemisele ja monteerimisele kulub palju aega ja tavaliselt just see aega suuremas osas kajastub hinnas. 

 Minu stiil...

 

 

Eelnevad aastad olen pulmapaaridele pakkunud ühte pulmavideo paketti, kuid sellest aastast saavad pulmapaarid ise kokku panna enda pulmapäeva videogalerii. 

Pulmavideo pakett 2021

Pulmafilm

(kestus 6-8 minutit, ooteaeg 3 kuud) 

Hind: 850€

Pulmapäeva tiiservideo

(kestus 1 minut, ooteaeg 2 nädalat)

Hind: 200€

Täispikkuses tseremoonia 

Hind: 250€

Täispikkuses avatants 

 (või mõni muu pulmapäeva osa,

nt mäng, üllatusesinemine jms)

Hind: 100€

Intervjuud külalistega

(3-4 intervjuud) 

Hind: 200€

Kogu must materjal monteeritud videojupina

Hind: 500€

*Lõpphinnale võib lisanduda transpordi- ja ööbimiskulud. 

Tagasiside pulmapaaridelt

"Meile meeldis sinuga koostöö väga! See mida ootasime sinult kui videograafilt vastas 100% ootustele. Meile väga meeldis meie esmane kohtumine, mille tulemuselt saime kindluse, et oleme valinud õige inimese. Sinu soe suhtlus ja meeldiv koostöö jääb pikaks meelde. Naisena suudad sa palju rohkem tähelepanu pöörata detailidele, mis teevad ühe video eriliseks. Pruutpaar panustab oma detailidesse palju ning alati on hea neid meenutada. Kui meilt peaks uurima keda soovitada pulma, siis sina oled kindlasti meie soovituste seas!"

"Hei, APPI KUI ILUS VIDEO!!! Lausa pisarad kiskus jälle välja! Nii armas ja nii tunderohke."

"Aitähhh!!!  Minul siin küll pisarad voolasid, mulle vägaväga meeldib video. Meeldisid inimeste soovid/mõtted, neid me ei osanud oodatagi... Aitäh, video on väga südamlik!"

Pruudi kommentaar FB pulmagrupis: "Meil olid pulmad 28.06.2019 ja oli olemas videograaf.  See päev läks niiiiii kiiresti ja ei saanudki aru kui juba läbi sai. Pärast video pealt vaatasime ja ei mäletanud osasid asju, mis me tegime ning kui meie pildistimas käisime, tehti külalistele mänge, mida oli ka äge pärast video pealt vaadata.

Meie videograaf oli Maria Tyutina ja soovitan soojalt!!! Teeb tööd südamega ja annab endast kõik, et pruutpaar rahule jääks videoga."

PULMAVIDEOD