Anete: "Armastan ärgata tundega, et kõik teed on valla..."

Fotolugu on minu loomingus uus formaat, mis küpses minu peas mõnda aega. Olen alati olnud uudishimulik teiste inimeste mõttemaailma, harjumuste ja elukorralduse vastu. Huvitav on ju teada saada, mis kõnetab minu modelle ja mis elu neid ümbritseb, mida saan neilt õppida ja millest inspireeruda. Koos fotosessiooni galeriiga saavad modellid ka küsimused, mida vormin hiljem koos piltidega üheks fotolooks. Kindlasti küsin ka mis pildid kõige enam kõnetasid. Fotosessioon on tihti palju enamat kui lihtsalt pildistamine. Me kohtume selles punktis iseendaga ja vaatame ennast kõrvalt, läbi teise inimese silmade. Fotoloo formaadiga proovin pakkuda modellile (või modellidele) lisahetke mõtisklemiseks ja selle hetke väärtustamiseks.Mul oli kerge ja väga inspireeriv tunne pildistada Anetet. Meie fotosessioon viis mind mõtetega tagasi aastasse 2015 kui hakkasin aktiivselt fotograafiaga katsetama. Peale meie fotosessiooni jäin mõtisklema, kui palju on mulle fotograafia andnud ja mind inimesena muutnud. Alguspunktis mul oli üsna raske inimesi pildistada, sest puudus oma visioon ja nägemus. Kuid ajapikku on kaamerast saanud minu südame silm. Pärast pilte vaadates, taban ennast tihti mõttelt, et oleme üksteise peegeldused ja fotograafia toob seda nii hästi välja.

Anete


Ma olen leidnud, et on äärmiselt oluline iseendaga sõbraks saada. Kõik saab alguse sinust enesest, sina ise oled kõige kese ja energia. Ning seda naiseks olemine minu jaoks tähendabki - leida enda seest see jõud, hoida sellega kontakti ning selle laine harjal olla.Kuidas täiendad oma energiavarusid? Inimestega! Ja seiklustega. Eriti laetud saavad akud, kui need kaks kombineerida. See on tõeliselt imeline tunne, kui tunned ära selle “oma inimese” ja te räägite justkui sama keelt. Vahel ei pea isegi midagi rääkima, koos hetkes olla on ka hea :)

Kõige tänulikum olen vabaduse eest. Mind on alati selles vaimus kasvatatud, et minu valikud ja minu elu - suurim kingitus, mis mu vanemad mulle teinud on ning kannan seda endaga kaasas iga päev. Armastan ärgata tundega, et kõik teed on valla ja on minu valik, mida selle päevaga peale hakata. Kui tahan - pakin asjad kokku ja sõidan, kui tahan - ei liiguta lillegi.

Minu elus on aeg, kus võtan iga päev korraga, seega minu eesmärk on kogeda ja nautida kõike, mida hing ainult ihaldab :) Minna magama tundega, et täna oli hea päev ja ärgata homme sama võimsa tundega.
Milline pilt meie fotosessioonist iseloomustab kõige paremini Sind kui isiksust?


Praegu tunnen, et see pilt iseloomustab minu isiksust kõige paremini, sest sellel pildil on selline hoog ja uus hingamine sees.
Milline üks värviline pilt ja üks must-valge pilt Sulle endale kõige rohkem meeldib?


Mulle jäid kohe silma kõik need pildid, kus ma itsitan, kohe näha, et tunnen end sinuga koos hästi ja kuidagi hästi loomulik on olla.


Ja see pilt. Ma kohe tunnen seda lille lõhna, sõbrannade naeru ja kergust seda pilti vaadates.