Dalí: " Loodus pakub tasakaalu, rahu ja vaikust, tuge ja lohutust.."

Dalí


Naiseks olemine tähendab mu jaoks tasakaalu, harmooniat, ilu ja kergust. Samas sisaldab iga naiselikkus ka mehist, mehelikku poolt - tugevus, jõud, domineerimine, planeerimine, ratsionaalsus jne. Seega on naiseks olemine enda tervilikult vastu võtmine - nais-ja meesenergia integreerimine ja enda mõlema energia, pooluse armastamine.


Olen oma täiskasvanueas elanud mitmel korral looduse keskel. Mäletan selgelt, kui tugevad looduse igatsuslained mind läbisid, kui elasin Tallinnas, betoonmajade keskel... olin nõus igal võimalikul momendil sõitma 40-50 minutit, et pääseda loodusesse.


Praegu elan looduses, metsa ääres. Naudin linnulaulu ja metsas jalutamist, ühtaegu lõõgastav, ergutav, maandav ja lennutav korraga! Loodus pakub tasakaalu, rahu ja vaikust, tuge ja lohutust. Seoses elukohaga naudin praegu tihti metsas jalutamist, aga samas meeldib mulle palju ka mere ääres käia. Teha lapsega lõket, istuda ja märkmikusse kirjutada, vaikselt olla ja mõtiskleda..Esimese tätoveeringu tegin 19-aastaselt pealinna kolides. Kirjutasin endale Jaapani kanji sümbolites selja peale mõned sõnad toetama mind mu eluteel. Järgmised tegin hiljuti, 2019-2020-2021, igal aastal ühe..


Tätoveeringud lubavad mul meeles pidada teatud elutõdesid, uskumusi või põhimõtteid, mida oluliseks pean. Ja ei saa ka salata - lisaks tähendusele on need ka kaunilt naiselikud, nagu ehted, mis on kogu aeg minuga.Õnnekoolitajana on mul nii palju tööriistu, mida kehvema tuju või madalama sageduse korral kasutusse võtta. Sageli on need nii kergelt tulevad, et ma ei olegi tihti melanhoolne. Kui aga luban endal kukkuda sellesse mesimagusasse melanhoolsusesse, siis olen endaga hästi leebe, pehme ja armastav. Hellitan end toiduga, vanniga, küünalde ja viirukitega, lähen metsa jalutama või poen sügavale teki alla.Hea on vahel kurb olla. Nautida seda kontrasti, sest tavaliselt olen rõõmsameelne ja optimislik, helge. Kaua ma siiski seal kurbuses, melanhoolias olla ei taha, rõõm kõnetab mind rohkem. Kui aga kurbust vältida ja selle eest põgeneda, siis hakkab see taga ajama. Võttes vastu kogu värvigamma, on elu mõnusalt värviline.

See pilt väljendab minu mitut erinevat poolt - üks osa minust naudib üksinda või oma perega olekut, laeb end vaikuses ja täitub tühjusest. Teine osa minust on mängline, naerev, silmapaistev ja energiline. Enamus teavadki mind pigem elurõõmsa, energilise, naerusuise ja avatuna. Sellel pildil on mõlemat - peidus mina ja naerev, energiline mina.

Ilus tasakaal.