Gertu: "Naiseks olemine on nagu kingitus.."

Fotolugu on minu loomingus uus formaat, mis küpses minu peas mõnda aega. Olen alati olnud uudishimulik teiste inimeste mõttemaailma, harjumuste ja elukorralduse vastu. Huvitav on ju teada saada, mis kõnetab minu modelle ja mis elu neid ümbritseb, mida saan neilt õppida ja millest inspireeruda. Koos fotosessiooni galeriiga saavad modellid ka küsimused, mida vormin hiljem koos piltidega üheks fotolooks. Kindlasti küsin ka mis pildid kõige enam kõnetasid. Fotosessioon on tihti palju enamat kui lihtsalt pildistamine. Me kohtume selles punktis iseendaga ja vaatame ennast kõrvalt, läbi teise inimese silmade. Fotoloo formaadiga proovin pakkuda modellile (või modellidele) lisahetke mõtisklemiseks ja selle hetke väärtustamiseks.Gertu


Naiseks olemine on nagu kingitus, kuigi vahest tundub, et oleme loodud ainult koristamiseks ja koduhaldjateks. Siis tuleb leida endale see aeg, et tunda ennast uuest naisena. Imelise ja tugeva naisena!


Selles keerulises ühiskonnas, mis meid hetkel ümbritseb on minu prioriteet mitte ennast ära unustada ja nelja seina vahele lukku jääda, mis on nii lihtne ju.... vaid käia, olla ja teha asju, mis mulle meeldivad ja mind rõõmsaks teevad.Kui tunnen ennast väsinuna või lihtsalt ei ole tuju, siis enda leidmiseks tahan nautida vaikust. Üks hea raamat või jalutuskäik metsas annab selle mõnusa energia laengu. Kui on vähem aega, siis tassike kanget kohvi aitab ka hädast välja.


Milline pilt meie fotosessioonist iseloomustab kõige paremini Sind kui isiksust?


Sellele küsimusele on raske vastata, nagu minu tähkuju (kaksikud) juba ütleb on mind mitu, teinekord isegi rohkem kui 2. Tunnen ennast mugavalt eri rollidel. Kui aga kui peaksin valima ühe, siis see:.. eks ikka selle pärast, et olen vaba hing ja naudin seda.


Milline üks värviline ja üks mustvalge pilt meie fotosessioonilt Sulle endale kõige rohkem meeldib?


Need 2 pilti tundusid kuidagi nii minu, ei teagi kohe miks.