Pulmavideo jagamine sotsiaalmeedias
- 4 hours ago
- 1 min read
Algusest peale olen tahtnud luua pulmavideosid, mis räägivad rohkem kui ainult ühe päeva loo. Teadsin, et tahan pulmavideograafina tuua nähtavale lood, mis juhtuvad nii pulmapäeval kui ka väljaspool seda. Olla oma töös aus ja siiras. Luua pulmavideosid, mis puudutavad ja on isiklikud.
Just sellepärast olen alati jätnud pruutpaaridele valiku, kas nad soovivad pulmavideot avalikult jagada või mitte.
Minu kui videograafi jaoks on oluline ka nähtavaks jääda ja oma töid jagada, seega olen katsetanud erinevaid formaate, mille kaudu materjali esitleda.

Üks nendest on näiteks kinnine nimekiri pulmavideotest, mida pruutpaarid on lubanud jagada tulevaste abiellujatega. Kui paar mulle kirjutab, saadan koos hinnapakkumisega ligipääsu ka sellele privaatsele lingile.
See annab võimaluse tutvuda minu töödega põhjalikumalt ning hiljem otsustada, kas minu stiil on just see, mida nad otsivad.
Teise variandina olen kasutanud postitustes filmitud materjali fragmente. See tähendab, et ma ei näita tervet videot, vaid lühikesi klippe pulmapäevast. See on olnud viimaste aastate trend pulmade maailmas ja mul on selle üle väga hea meel, sest usun, et just see on aidanud mul paremini näidata oma töid, mis muidu oleksid jäänud sahtlisse.
Mul on alati hea meel, kui pruutpaar lubab jagada pulmavideot või fragmente pulmapäevast, aga kui paar soovib jätta video privaatseks, pooldan seda täielikult samuti.




